Instalacje elektryczne

Szanowni Państwo,
Większość z Was na pewno zdaje sobie sprawę, że szeroko pojęte instalacje elektryczne to inwestycje długoterminowe – Błędy projektowe, nieprawidłowy dobór funkcjonalności do potrzeb, a także braki w podstawowej wiedzy mogą doprowadzić w przyszłości do dodatkowych prac konserwacyjnych lub wymiany instalacji na nową, a co za tym idzie straty czasu oraz pieniędzy. Tylko u nas znajdziecie Państwo doświadczonych specjalistów, którzy dołożą starań, by Wasze instalacje były wykonane na najwyższym poziomie.

Alarm Spec wykonuje następujące instalacje:

  • Szeroko pojęte instalacje elektryczne;
  • Instalacje elektryczne z elementami sterowania np. sterowanie oświetleniem bądź roletami;
  • Instalacje systemów Inteligentnych Budynków (na życzenie Klienta możliwość wykonania bezpłatnej prezentacji);
  • Instalacje przemysłowe;
  • Montaż rozdzielnic sterowniczych oraz zasilających;
  • Instalacje elektryczne dla budownictwa mieszkaniowego;
  • Instalacje odgromowe etc.

Wszystkie wykonywane przez nas instalacje elektryczne oraz techniczne są zgodne z obowiązującą wiedzą techniczną oraz polskimi normami bezpieczeństwa. Połączenie nowoczesnej technologii z wieloletnim doświadczeniem sprawia, że oferowane przez nas systemy cechują się najwyższym standardem użytkowania oraz wieloletnią bezawaryjną eksploatacją.

Jako jeden z niewielu podmiotów na rynku posiadamy najwyższe możliwe uprawnienia nie tylko do wykonywania, ale również pomiaru instalacji elektrycznych do 1 KV. Coraz to bardziej wyszukane potrzeby naszych Klientów sprawiają, że w naszej ofercie znajdują się wyłącznie nowoczesne, zaawansowane technologicznie instalacje elektryczne – bezawaryjne, bezpieczne, funkcjonalne, komfortowe.


Szczególnym zainteresowaniem naszych Klientów cieszą się instalacje elektryczne układane w specjalnych korytach podłoża, których celem jest uniknięcie  ewentualnych uszkodzeń. Typ ten można stosować zarówno w budynkach tynkowanych tradycyjnie, jak i maszynowo. Nie da się ukryć, że instalacja ta cechuje się niebywałą funkcjonalnością oraz stosunkowo niewielką awaryjnością. Jako, że dostęp do niej jest na swój sposób utrudniony. Wyłącznie przewiercenia bądź przekucia mogą spowodować jakiekolwiek błędy w jej działaniu.

Po montażu zaawansowanego technologicznie rozwiązania, nasi fachowcy wykonają niezbędny pomiar instalacji elektrycznej profesjonalnym przyrządem SONEL MPI-520.

Mamy głębokie nadzieje, iż zawarte na stronie informacje oraz zdjęcia nie tylko odpowiedzą na Państwa pytania, ale również rozwieją wszelkie wątpliwości. Z największą przyjemnością zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem poczty e-mail bądź osobistego w naszej siedzibie głównej w Kaliszu.

  • Oddział Fibaro: ulica Legionów 12, 62-800 Kalisz, telefon: +48 668 497 824

Inteligentne instalacje – zapraszamy do oddziału Fibaro!